Premier: większość reform, które zadeklarowaliśmy została już rozpoczęta, zakończona, lub właśnie jest wprowadzana w życie

26
Październik
2017

Posted by nawiejskiej

Posted in Na Wiejskiej

0 Comments

Beata Szydło w Siedlcach podsumowując dotychczasowe dokonania rządu dwa lata po wyborach parlamentarnych powiedziała, że PiS wyciąga wnioski z błędów i konsekwentnie realizuje to, do czego się zobowiązał w kampanii wyborczej. 

Szefowa rządu stwierdziła, że w programie przygotowanym przez PiS zostały zawarte troski,  bolączki i nadzieje Polaków. – Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim Polakom za tamten dzień sprzed dwóch lat, za zaufanie, którym nas państwo obdarzyliście, za to, że wasze głosy przełożyły się na zwycięstwo – mówiła.

Szydło przekonywała, iż rząd przez minione dwa lata udowodnił, że – daje radę. (…) Choć nie jest tak, że nie popełniamy błędów, bo zawsze ten kto nic nie robi, nie popełnia błędów. My te błędy popełniamy i też pewnie mogliśmy wiele rzeczy zrobić lepiej, czy szybciej, ale z tych błędów wyciągamy wnioski i konsekwentnie realizujemy to, do czego się zobowiązaliśmy -powiedziała. – Rząd Prawa i Sprawiedliwości ma taki znak firmowy – dotrzymywanie słowa. Czasami nawet niektórzy mieli do nas pretensje, że zbyt szybko pewne rzeczy wprowadzamy w życie, zbyt szybko działamy, ale na półmetku rządów, kadencji mogę powiedzieć, że praktycznie większość reform, które zadeklarowaliśmy (…) została już rozpoczęta, zakończona, lub właśnie jest wprowadzana w życie – stwierdziła premier. Jednocześnie zapowiedziała, że następne dwa lata kadencji będą konsekwentną realizacją planu rządu.