PSL uruchomił licznik kłamstw Morawieckiego

25
Wrzesień
2018

Posted by nawiejskiej

Posted in Na Wiejskiej

0 Comments

Ludowcy uruchomili „Licznik kłamstw”, który ma pomóc odkłamywać rzeczywistość oraz obnażać kolejne kłamstwa premiera. Według nich, nieprawdziwych informacji jest już bardzo dużo, a ciągle pojawiają się nowe.

Według polityków PSL, premier kłamie od początku kampanii, niemal każdego dnia. Przypomnieli, że sporo nieprawdziwych informacji pojawiło się między innymi na ostatnich konwencjach PiS-u. W związku z tym, Polskie Stronnictwo Ludowe uruchomiło projekt, który ma pokazać kłamstwa szefa rządu.

– Tych kłamstw jest bardzo dużo, premier kłamie na temat dróg, na temat Unii Europejskiej, na temat problemu ASF-u, czy migracji – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz. Lider ludowców tłumaczył, że uruchomiony licznik ma pokazać rodakom, jaka jest prawda, zaś samego premiera – przekierować na dobrą drogę.

PSL bierze pod uwagę wszystkie dotychczasowe wypowiedzi Morawickiego z czasu kampanii wyborczej. Do tej pory ludowcy naliczyli już 87 kłamstw. Według ludowców, PiS na fundamencie kłamstwa chce zdobyć w Polsce władzę absolutną. – Możemy wybrać: albo Rzeczpospolita Samorządowa albo Rzeczpospolita Morawiecka, gdzie największą ambicją samorządowców Prawa i Sprawiedliwości jest zasiadanie w radach nadzorczych państwowych spółek – stwierdził Kosiniak-Kamysz.