Rabiej uważa, że raport dot. reprywatyzacji jest niepoważny

12
Październik
2018

Posted by nawiejskiej

Posted in Na Wiejskiej

0 Comments

Polityk Nowoczesnej powiedział w radiowej Jedynce, że raport przedstawiony przez Patryka Jakiego nie był przygotowany przez komisje. Stwierdził, że do tej pory na pewno nie zbadano 3 tysięcy przypadków.

 

– Dzika reprywatyzacja to sprawa poważna. Jestem przeciwny happeningowaniu wokół tego tematu – mówił Paweł Rabiej w „Sygnałach dnia”.

Polityk Nowoczesnej i kandydat na wiceprezydenta Warszawy stwierdził, że raport Patryka Jakiego dotyczący reprywatyzacji jest niepoważny. – Mam wrażenie, że kandydat Zjednoczonej Prawicy czując, że przegra w Warszawie osuwa się w śmieszność. Powinien prowadzić poważną kampanię. Komisja nie obradowała nad przedstawionym przez niego raportem  – powiedział gość „Sygnałów dnia”. Rabiej stwierdził, że nie wie, kto jest autorem raportu. – Na pewno nie przygotowała go komisja weryfikacyjna. Nie był on przedyskutowany. Nie rozmawialiśmy o tych liczbach. W moim przekonaniu są one nieprawdziwe. Komisja na pewno nie zajmowała się 3 tysiącami przypadków – podkreślił polityk Nowoczesnej.