Marszałek Sejmu wzięła udział w uroczystości otwarcia nowej siedziby Zespołu Szkół Publicznych

14
październik
2015

Posted by nawiejskiej

Posted in Na Wiejskiej

0 Comments

– My, dorośli musimy tworzyć dzieciom odpowiednie warunki, by w pełni mogły rozwinąć swój potencjał i talenty – powiedziała marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska na oficjalnym otwarciu nowej siedziby Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym. Zwróciła uwagę, że takie warunki tworzy otwarta dziś placówka.

– Dzisiejszy dzień urzeczywistnia marzenia dzieci, rodziców, nauczycieli, władz samorządowych i całej lokalnej społeczności – podkreśliła marszałek Sejmu. Małgorzata Kidawa-Błońska pogratulowała wszystkim, którzy wnieśli wkład w stworzenie zespołu szkół podstawowo-gimnazjalnych w Zalesiu Górnym.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej marszałek życzyła nauczycielom wytrwałości w poznawaniu potrzeb uczniów, cierpliwości w pokonywaniu przeszkód, a także radości i satysfakcji z odniesionych sukcesów.
Uczniom życzyła spełnienia marzeń i jak najlepszych wyników w nauce. – Wiem, że czasami jest Wam trudno i narzekacie na szkołę, jednak warto się uczyć i podejmować trudne wyzwania, ponieważ zdobyta wiedza jest wielkim kapitałem na całe życie – mówiła marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.