Spotkanie opłatkowe Kancelarii Sejmu

19
grudzień
2018

Posted by nawiejskiej

Posted in Na Wiejskiej

0 Comments

We wtorek w Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe Marka Kuchcińskiego z pracownikami Kancelarii. Marszałek Sejmu wyraził wdzięczność za pracę i wysiłek wszystkich pracowników w mijającym roku.

– To praca w najważniejszej z instytucji państwa polskiego, która obsługuje posłów reprezentujących cały naród – powiedział Marek Kuchciński, życząc jednocześnie wszystkim zebranym wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia oraz sukcesów w Nowym Roku. W spotkaniu wzięli udział także wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki oraz szef Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska wraz z zastępcami.

Minister Kaczmarska podkreśliła, że tradycyjne kancelaryjne spotkanie opłatkowe to ważny moment na chwilę wytchnienia, refleksji i rozmowy. – 2018 rok obfitował w wiele ważnych wydarzeń: obchody 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej i Zgromadzenie Narodowe w Zamku Królewskim, sesja parlamentarna NATO i obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. To wszystko wymagało dodatkowego zaangażowania pracowników Kancelarii. Dziękuję i życzę by nadchodzący rok był dla nas wszystkich szczęśliwy a Święta Bożego Narodzenia upłynęły w radosnej, spokojnej i pełnej rodzinnego ciepła atmosferze – powiedziała Agnieszka Kaczmarska.

Duszpasterz parlamentarzystów ks. Piotr Burgoński odczytał fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Chrystusa i pobłogosławił opłatki, którymi później podzielili się uczestnicy spotkania. Kapelan życzył zgromadzonym, aby świętując Narodzenie Chrystusa, nie zapomnieli, że Bóg nas kocha i pragnie abyśmy byli szczęśliwi. – Bóg jest miłością, rodzi się Miłość – powiedział ks. Piotr Burgoński.