Wigilijne spotkanie marszałka z pracownikami Kancelarii Sejmu

21
Grudzień
2017

Posted by nawiejskiej

Posted in Na Wiejskiej

0 Comments

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia marszałek Sejmu Marek Kuchciński spotkał się z pracownikami Kancelarii Sejmu. Marszałek podziękował za mijający rok wspólnej pracy, podkreślając, że dzisiaj przedświąteczny czas jest dużo spokojniejszy niż rok temu. Marek Kuchciński złożył życzenia świąteczne i noworoczne wszelkiej pomyślności dla pracowników Kancelarii, ich rodzin oraz przyjaciół.

– Dziękuję za wysiłek i znakomitą pracę w tak trudnym minionym roku, bardzo trudnych ustaw, nad którymi Państwo pracowali, prowadzenia bardzo trudnych posiedzeń Sejmu, komisji i podkomisji sejmowych – podkreślił Marek Kuchciński. – Spisaliśmy się wszyscy, Państwo przede wszystkim, bardzo dobrze i za to bardzo dziękuję. Życzę wszelkiej pomyślności na przyszłość i wesołych świąt – powiedział.

W spotkaniu wzięli również udział m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, szef Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska oraz zastępcy szefa KS Adam Podgórski i Dariusz Salamończyk. Minister Kaczmarska w imieniu wszystkich pracowników przekazała na ręce Marszałka Sejmu dla całego Prezydium Sejmu życzenia zdrowych, pogodnych i radosnych świąt. – Oby ten czas świąteczny został spożytkowany na spotkania w gronie rodzinnym i przyjaciół – mówiła minister. – W Nowym Roku życzę spełnienia wszystkich planów osobistych i zawodowych – dodała.

Duszpasterz parlamentarzystów ks. Piotr Burgoński odczytał fragment Pisma Świętego i pobłogosławił opłatki, którymi później podzielili się uczestnicy spotkania wigilijnego. Kapelan życzył zgromadzonym, aby Boże Narodzenie działo się w Kancelarii Sejmu i w Sejmie także poza świątecznym czasem. Złożył również życzenia życzliwości, pomocnej dłoni i uśmiechu oraz dystansu do rzeczywistości i głębokiej radości płynącej z Bożego Narodzenia.